• Dary dla schroniska - Szkolne Koło Wolontariatu

• 29.12.2023 12:01

• Witam serdecznie.

Dziękuję Wszystkim Wolontariuszom, Uczniom, Rodzicom za przyniesione wspaniałe dary, które przekazaliście dla zwierząt ze schroniska. Zebrane dary zostały zawiezione 6 grudnia - w mikołajki do schroniska dla zwierząt w Ługach Górzyckich dla Fundacji Pro Animale dla Zwierząt w Potrzebie.

Policzyłam karmę przekazaną dla tego schroniska:ogółem zebraliśmy 60 kg 121 g,w tym 43 kg 895 g karmy suchej i 16 kg  226 g karmy mokrej. Przekazałam również rzeczy dla zwierząt: miski, zabawki dla psów, smycz, obrożę, poduszkę, pościel, ręczniki i 4 legowiska.

Serdecznie wszystkim darczyńcom dziękuję. Za każdy dar serca dla zwierząt ze schroniska serdecznie Wam dziękuję. Schronisko składa nam podziękowanie za Wasze wsparcie.

Dziękuję serdecznie Wszystkim, dla których los zwierząt jest ważny i chcą im pomóc.

Inga Stachowiak

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu